Херсон °C

У Станіславській ОТГ опитують мешканців

Новости » Общество
0
У Станіславській громаді проходить опитування мешканців для визначення основних проблем та перспектив розвитку на майбутнє. Про це йдеться на сторінці Фейсбук громади. Опитування проводиться у зв'язку з розробкою Стратегії розвитку ОТГ.
Опитування відбувається шляхом заповнення опитувального листа в паперовому чи електронному вигляді. Лист опитування являється анонімним, тобто жителеві громади не потрібно вказувати своїх особистих даних. 
Заповнити електронний лист опитування можливо за посиланням. Ще місцевим пропонують скористуватися QR-кодом з допомогою смартфона (наприклад з допомогою меседжера Viber). В паперовому вигляді опитування проводитиметься в установах: в будинках Станіславської та Широкобалківської сільських рад, в Широкобалківському, Станіславському та Софіївському будинках культури, в Станіславській амбулаторії та в Широкобалківському і Софіївському ФАПах, в Станіславській бібліотеці, в школах та садочках Станіславської громади під час батьківських зборів чи подібних заходів. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: