Херсон °C

Без грошей і без світла лишилися мешканці гуртожитку в Молодіжному

Новости » Общество
0
Через доброту та безпечність 30 родин, мешканці гуртожитку в с. Молодіжне, потрапили в халепу та залишилися без грошей та світла. А ошукала їх сусідка, якій довірили передавати до адміністрації комунального підприємства радгосп-завод «Янтарний» гроші для розрахунку з енергопостачальною компанією відповідно з умовами договору. Про це повідомляє прес-служба енергопостачальної компанії.
За словами мешканців гуртожитку, жінка частину коштів, які мала сплатити за електроенергію, привласнила. А Товариство оплату за спожиту мешканцями гуртожитку електричну енергію не отримало. На даний момент у споживачів виникла значна сума заборгованості, у зв’язку з чим було припинено енергопостачання.
В результаті зазначених дій було заподіяно значної майнової шкоди в сумі 77 000 грн. За даним фактом розпочато досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ст..192 Кримінального Кодексу України «Заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою».
Мешканці гуртожитку були впевнені в своїй сусідці та в тому, що розраховуються з енергопостачальником вчасно і в повному об’ємі. А от жінка виявилася «не чистою на руку» і совість особою. Наразі мешканці намагаються усіма силами владнати негаразди, шукаючи підтримки з боку місцевої влади. «Херсонобленерго» в рамках своїх повноважень та законодавства максимально сприяє у вирішенні ситуації.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: