Херсон °C

У Чаплинському районі відбулися збори підрозділів тероборони

Новости » Общество
0
В рамках підготовки підрозділів територіальної оборони 21 квітня на території Чаплинського району відбулися одноденні збори.
Величезну роботу провели працівники Чаплинського військкомату, які належним чином підготували навчальні місця та облаштували полігон, провели організаційну та методичну роботу. Результат - навчання пройшли швидко і злагоджено. Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.
Долучилися до організації і особовий склад та командири підрозділів ВМС ЗСУ, які дислокуються в районі, вони забезпечили проведення навчань. Професіоналізм та бойовий досвід цих підрозділів, їх інструкторського складу дозволили провести захід на високому професійному рівні. Цікаві лекції та консультації, розповіді про техніку та озброєння, практичне заняття з тактичної медицини слухали і місцеві медики.
Тішить, що на заклик долучатись до оборони країни відгукнулись всі органи місцевого самоврядування, групи з Преображенки та Хлібодарівки особисто очолювали сільські голови. Хлібодарівку представляли практично усі працівники виконкому - жінки. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: