Херсон °C

У міському етапі фестивалю ДЮП перемогла команда Херсонської гімназії № 3

Новости » Общество
0
23 квітня у Херсонському палаці дитячого та юнацького мистецтва пройшов міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних серед шкіл м. Херсона. 6 команд-учасниць до дитячого заходу підготувалися досить відповідально і з творчим підходом.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Херсонській області.
У кожної команди ДЮП були цікаві і змістовні програми. За допомогою хореографічної і вокальної майстерності, гармонійного поєднання музики і тексту, гумору діти вміло пропагували правила пожежної безпеки у побуті, поведінки у лісі і на водоймах, під час користування електро- і газовими приладами тощо. Суддівській команді було непросто визначитися з переможцями, адже кожна команда продумала у яких костюмах виступати, які питання з профілактики доводити до уваги глядачів і виконувати програму динамічно, весело і переконливо.
Та змагання є змагання і за своєю сутністю передбачають визначення кращих, які представлятимуть школу на обласному етапі Фестивалю. Отож, перше місце посіла команда «Fire» Херсонської гімназії №3.
Профілактика дитячого травматизму є важливим аспектом безпеки життєдіяльності. Бо лише знаючи і при цьому виконуючи правила безпечного поводження вдома, на вулиці і в місцях з масовим перебуванням людей, діти можуть запобігти лихові і зберегти власне здоров’я, а то й життя від небезпек.

 

 Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: