Херсон °C

У Херсоні відбудеться Всеукраїнський освітній форум

Общество, Культура
0

У Херсоне, а саме, у Херсонському державному університеті проходитиме Всеукраїнський освітній форум «Нова українська школа – діалог з В. О. Сухомлинським». Про це пише "Український Південь".

Всеукраїнський освітній форум включено до програми заходів ЮНЕСКО з відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського. У роботі конференції беруть участь перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, народний депутат України Олександр Співаковський, доктори педагогічних наук, професори з Києва Олександра Савченко та донька видатного українського педагога Ольга Сухомлинська, відомі науковці, керівництво Херсонської області.

Захід буде проходити два дні У перший день форуму учасники відвідають музей Херсонського державного університету, побувають з екскурсією в Академії неперервної освіти, де розгорнута виставка робіт учнів НЕК «Художня школа» за мотивами художньої спадщини Василя Сухомлинського та відвідають майстер-клас.

В обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбудуться секційні заняття та знайомство з Наталією Щербою. Відкриття Всеукраїнського освітнього форуму відбудеться 25 квітня о 10 годині в Херсонському державному університеті (256 аудиторія)

26 квітня учасники форуму відвідають Скадовську гімназію та побувають на відкритті V Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей «Василеві передзвони», на виступі літературного театру та читаннях поезії.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: