Херсон °C

У Херсоні відбудеться «Чілдрен Кінофест»

Общество, Культура
0
У Херсоні відбудуться заходи міжнародний кінофестивалю для дітей та підлітків, що створений з метою виховання нового покоління кіноглядачів в Україні, розвитку практик сімейного культурного дозвілля та просування мистецтва кіно. Зокрема йдеться про фестиваль кіно для дітей, - повідомляє в соц мережі заступник директор Херсонського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Богдан Руденко.
Проект «Чілдрен Кінофест» – міжнародний кінофестиваль для дітей та підлітків, створений з метою виховання нового покоління кіноглядачів в Україні, розвитку практик сімейного культурного дозвілля та просування мистецтва кіно. Благодійний кінофестиваль відбудеться в Україні вже вп’яте, минулого року відбувся у 20 містах України з аудиторією понад 40 ООО глядачів. Відбудуться заходи "Чілдрен Кінофест- 2017” з 25 травня по З червня у 20 містах, серед яких і Херсон.
На кіносеанси запрошуються усі бажаючі та діти з обмеженими можливостями, діти, позбавлені батьківської опіки, діти-сироти, інваліди та переселенці. Вхід на покази в усіх містах - безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю або за зверненням до координатора фестивалю.
Послом події в цьому році виступає письменниця, правозахисниця та радіоведуча Лариса Денисенко.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: