Херсон °C

Громади Херсонщини розвиватимуть малий та середній бізнес

Новости » Общество
0
У об'єднаній територіальній громаді Асканія-Нова відбувся круглий стіл «Співпраця громад Херсонщини - перспективи та виклики» в рамках проекту «Синергія громад – запорука економічного розвитку громади», який провели Світлана Гудь та Наталія Висеканець. Про це інформує сайт ОТГ.
Проект «Синергія громад – запорука економічного розвитку громади», був ініційований з метою поширення знань з використання інструментів децентралізації серед жителів об’єднаних громад для формування розвитку малого та середнього бізнесу, популяризацію практики створення бізнес-кластерів між чотирма громадами Херсонської області (Кочубеївка, Асканія–Нова, Присиваська та Тавричанська) Передбачається, що це стимулюватиме економічного розвитку громад.
Використовуючи наявний ресурсний потенціал зазначених громад, за допомогою інформаційних та практичних заходів протягом проекту планується популяризувати практику створення бізнес-кластерів між громадами. Зацікавлені мешканці громад отримають необхідні знання як готувати бізнес-план або проект та шукати можливості для фінансування на його реалізацію, що в подальшому сприятиме розвитку нових підприємницьких можливостей.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: