Херсон °C

Мешканців області опитають про роботу медиків швидкої допомоги

Общество, Здоровье
0
З метою посилення контролю якості бригад «швидких» комунальний заклад «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (ОТЦЕМД та МК) Херсонської обласної ради започаткував нововведення. З 1 травня в центральній оперативній диспетчерській запроваджено нову форму відбіркового опитування громадян, які зверталися за екстреною медичною допомогою, щодо роботи медиків. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради.
Керівництво Центру цікавить професійність медиків та їх культура поведінки під час обслуговуванні викликів. Всі розмови під час опитування фіксуватимуться та архівуватимуться і використовуватимуться при проведенні службових розслідувань.
До медичних працівників, в роботі яких будуть виявлені недоліки, керівництво Центру прийматиме відповідні управлінські рішення.
Керівництво Центру та Херсонська обласна рада звертаються до всіх громадян не бути байдужими і чесно відповідати на питання працівників сall-центра. Пам’ятайте, від вас залежить якість та рівень надання медичних послуг.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: