Херсон °C

У Олешках міська влада має відключити будинки від центрального опалення

Новости » Общество
0
Про це повідомляє в мережі Фейсбук депутат міської ради Костянтин Золотаревський. За його словами, відповідний проект рішення депутати отримали напередодні сесії, яка має відбутися вже завтра 11 травня. Вказаного документа, за словами Золотаревського немає на сайті міської ради.
«В Олешках мер Воронов вирішив наступної зими заморозити жителів багатоповерхових будинків. Без будь-яких громадських слухань та прийняття рішень громадянами, він виносить 11.05.2018 року на розгляд сесії питання про відключення багатоквартирних будинків від централізованого опалення.
Його не цікавить, як люди переживуть зиму і в яких умовах. Причому називається це: «Перспективний план розвитку системи теплопостачання». Логічним буде запитання, а в чому ж ця перспектива розвитку системи теплопостачання? А ніякої перспективи і немає. Просто вирішив знищити систему опалення і все. Явно не для людей старається. Очевидно, що не всі громадяни зможуть перейти на автономне опалення, і їх квартира в панельному будинку перетвориться в холодильник.
Згідно ст. 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», комунальні послуги надаються споживачам безперебійно, крім часу перерви на міжопалювальний період для систем опалення.
В Алчевську в 2006 році трапилася техногенна катастрофа в зв'язку з аварією системи централізованого опалення і місто замерзало. У нас «катастрофа» відбувається в зв'язку з діяльністю чиновників і жителі будинків так само тепер повинні мерзнути. Ось така вона чиновницька любов до народу
», - йдеться в повідомленні.
До початку опалювального періоду 2018-2019 року пан Воронов пропонує припинити подачу теплової енергії до житлових багатоквартирних будинків № 1 та № 3 вул. Миру в Олешках. Припинять подачу теплової енергії й до житлових багатоквартирних будинків № 2, 15, 16, 17, 18 Житлоселища у Олешках та переведуть будинки на індивідуальне по квартирне опалення.

У Олешках міська влада має відключити будинки від центрального опалення

 

У Олешках міська влада має відключити будинки від центрального опалення

 

Рішення, яке пропонує Дмитро Воронов пов’язане із заборгованістю мешканців Олешок за тепло. Саме про це йдеться у проекті рішення: в документі вказано, що наявна заборгованість за послуги централізованого опалення та ті мешканці будинків, які користуються власним опаленням, розбалансовують загальну систему, і через це вказані будинки необхідно відключити від централізованої подачі тепла.
Водночас, в рішенні вказано про можливість отримання матеріальної допомоги за встановлення альтернативних джерел опалення у квартирах/будинках комунальної власності м. Олешки. Про які саме суми йдеться – невідомо. Як і про те, які кошти було закладено в бюджет на відключення від теплопостачання будинків та за чиї гроші це відключення відбудеться.
- Даний проект рішення не проходив визначеної процедури обговорення, тому навіть для бюджетної комісії ради це запитання не з'ясовано. Мабуть найближчим часом ми побачимо, що міський голова розповість про велике благо для людей від знищення системи теплопостачання. Це чергове покращення добробуту громадян, - зазначає Золотаревський у дописі.
Також є інформація, що місцеве КП, яке займатиметься відключенням абонентів, є фігурантом кримінальних справ.
«Комунальне підприємство «Олешки-сервіс» не працює з боржниками по стягненню боргів, а страждає все місто. У них графік роботи неповний тиждень і двері на вході дуже часто зачинені в робочий час. Ніяк не можу з цієї причини подати їм звернення. За 3 роки жодного разу на сесії не було заслухано звіт керівників даного КП. Вони є фігурантами всіх кримінальних справ пов'язаних з реконструкцією вуличного освітлення. Мабуть, їх основна функція НЕ тепло в будинки поставляти, а гроші бюджетні відмивати», - пише депутат міськради Олешок.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: