Херсон °C

Депутати облради продовжують аналізувати роботу комунальних установ

Новости » Общество
0
Сьогодні, 10 травня, депутати обласної ради провели чергове засідання комісії з питань оцінки діяльності підприємств, установ та організацій, що є об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Херсонської області за 2017 рік. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради.
Члени комісії завершили розглядати діяльність закладів освіти та перейшли до аналізу роботи закладів культури. Серед них: Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша, КП «Кіновідеопрокат», Херсонська обласна філармонія та Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв.
Позитивно депутати відзначили роботу директора навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» Артема Кияновського в плані проведення закупок продуктів по тендерам. Директор комунального закладу заключає контракти лише з тими компаніями, які пропонують якісні продукти на рівні середньоринкової та нижчеринкової вартості. На відміну від деяких інших комунальних закладів, які укладають контракти по завищеним цінам. У зв’язку з цим, депутати доручили профільному управлінню провести моніторинг цін у розрізі продуктів по всіх закладах обласної ради.
Найпоширеніша рекомендація керівникам – брати участь у грантах. Спецфонди отримають додаткові кошти, а заклади – новий «ковток» повітря та шанс на нове життя.
Проте, за словами Євгена Максимова, директора «Кіновідеопроката», знайти грантовика складно. Він вже кілька місяців шукає такого професіонала для своєї комунальної установи. Так, як з 2018 року «Кіновідеопрокат» перейшов на самофінансування, то директор шукає нові шляхи поповнення бюджету.
Планує отримати додаткові кошти і Херсонське музичне училище. Керівництво закладу активно працює над реставрацією великої зали, за оренду якої можна буде отримувати пристойну суму, яка йтиме на нагальні потреби училища, зокрема, ремонт аудиторій, купівлю нових музичних інструментів тощо.
Звичайно, не обійшлось і без зауважень та нових рекомендацій. Деякі комунальні заклади члени комісії вирішили відвідати особисто. Однак, в черговий раз депутати переконалися в необхідності проведення таких «комісій-оцінок». Контроль та тісна співпраця з керівниками закладів вже через рік дали позитивні результати як у роботі самих керманичів, так і в діяльності всього закладу.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: