Херсон °C

В Бериславі склали протоколи на продавців харчових продуктів

Новости » Общество
0
Представники Бериславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області разом з дільничним офіцером поліції Бериславського ВП ГУНП в Херсонській області провели рейд з обстеження місць несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами в м. Бериславі. Про це йдеться у повідомленні обласної Держпродспоживслужби, а саме:
– по вул. 1 Травня, біля будинку 196, була в реалізації свіжа риба короп та в’ялена тарань без документів, що засвідчують якість та безпечність харчових продуктів;
– по вул. 1 Травня, біля будинку 185, громадянка Н. здійснювала торгівлю м’ясом свинини у невстановленому місці без документів, без належних умов, без холодильного обладнання.
За результатами проведеної роботи складено протоколи про адміністративне правопорушення та проведена інформаційна робота серед продавців та покупців харчових продуктів у частині роз’яснення вимог нормативно-правових актів України щодо заборони торгівлі з рук у невстановлених місцях та дотримання чинних нормативних вимог реалізації продукції на території міста.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: