Херсон °C

У Каховці відновили газопостачання

Новости » Общество
0

У Каховці відновили газопостачанняНа початку травня у м Каховка, внаслідок спрацювання запобіжної системи на шафовому розподільчому пункті № 93, було обмежене газопостачання на кілька будинків міста. Про це інформує прес-служба ПАТ "Херсонгаз".

Дана ситуація викликала невдоволення мешканців будинків, адже такий прикрий випадок стався саме на травневі свята. До «вирішення» питання одразу приєдналися місцеві активісті та майбутні кандидати у депутати різних рівнів, що, насправді, призвело тільки до затягування питання відновлення газопостачання.
Під час проведення пускових робіт було виявлено низку порушень за адресами:
Пр. Європейський 26 - газопровід із вимикаючим пристроєм вмуровано у стіну на 1 поверсі; у стіну вмуровано футляр газопроводу
417 Стрілецької Дивізії, 63 - установка металоконструкцій перекрила доступ до фланцю. Пр. Європейський 18,22,26, 417 Стрілецької Дивізії 63 - численні витоки газу на фасадних газопроводах (внутрішньобудинкова система газопостачання)
«ПАТ «Херсонгаз» приносить свої вибачення мешканцям будинків за тимчасові незручності, але разом із тим, нагадує споживачам та балансоутримувачам будинків про суворе дотримання правил безпеки систем газопостачання та своєчасну організацію робіт з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж», - попереджає Товариство.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: