Херсон °C

Візит представників сфери охорони здоров'я Литви на Херсонщину

Новости » Общество
0
Комісія Міністерства закордонних справ Литви підтвердила проект по впровадженню служб психосоціальної реабілітації в Херсонській та Запорізькій областях.
Проект починається з візиту 4 фахівців психічного здоров’я та Міністерства охорони здоров’я Литви.
Так, завтра, 18 травня, об 9.30 у залі засідань облдержадміністрації (І поверх) відбудеться зустріч керівництва області з делегацією із Литви у складі: канцлер Міністерства охорони здоров’я Литви Одета Віткунієне, директор Державного центру психічного здоров’я при Міністерстві охорони здоров’я Она Давідонієне, завідувач відділенням психосоціальної реабілітації Республіканської Каунаській лікарні Раса Думбліаускієне і директор центру психічного здоров’я м Вільнюс Мартінас Марцинкявічюс.
Цілі візиту:
1. Представити проект та зустріч з керівництвом області, яке може підтримати розвиток служб психосоціальної реабілітації.
2. Оглянути установи охорони психічного здоров’я та інші установи (наприклад лікарні ветеранів), які планують брати участь у навчання та впроваджувати у себе служби психосоціальної реабілітації.
3. Подивитися можливе місце або кілька пропонованих місць для проведень навчанні у вересні цього року. За проектом будуть одні теоретичні навчання на території України у вересні цього року. Навчання будуть для 20 фахівців із Запорізької, 20 фахівців з Херсонської областей та ще 15 учасників будуть з Донецької та Луганської областей - всього 55 учасників і 6 лекторів з Литви  (28 двомісних номерів і 6 одномісних).
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: