Херсон °C

У Херсонській області посадовця підозрюють у незаконному зайнятті рибним промислом

Новости » Общество
0
У незаконному зайнятті рибним промислом підозрюється посадовець, який мав би захищати водні об’єкти від браконьєрів. Про це повідомляє прес-служба прокуратура області.
Правоохоронними органами Херсонської області ведеться активна боротьба із браконьєрством та знищенням водних живих біоресурсів, які дуже часто виявляються унікальними видами та входять до Червої книги України.
Однак деякі правоохоронці, чий обов’язок зберігати і не допускати протиправних дій із винищення фауни водних об’єктів, не завжди дотримуються закону та свідомо його порушують.
Так, двом чоловікам, один з яких є посадовою особою Херсонрибоохорони, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення щодо незаконного зайняття рибним добувним промислом за ч.1 ст. 249 КК України. 
Наприкінці квітня п.р. дані особи були викриті "на гарячому" під час вилову риби в Дніпрі сітками. У ході огляду човна, за допомогою якого чоловіки здійснювали свій незаконний промисел, було виявлено 40 м сітки та близько 100 особин свіжовиловленої риби. Державі було заподіяно шкоду в розмірі близько 20 тис. грн. За клопотанням прокуратури посадовця відсторонено від займаної посади.
Досудове розслідування триває.

 

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: