Херсон °C

У Високопільському районі стартує акція «Крила для Ангела»

Новости » Общество
0

У Високопільському районі стартує акція «Крила для Ангела» У День захисту дітей, 1 червня, в Високопільському Центрі Культурі та дозвілля  о 15.00 відбудеться Благодійний концерт - акція "Крила для Ангела".

Всі кошти виручені під час концерту буде адресовано дитині-сироті Бедринець Оксані (2005 р.н.). Вона мешкає у с. Нововознесенське. Гроші їй потрібні на проведення останньої (шостої!) операції по лікуванню двохсторонньої дисплазії тазобедрених суглобів. Лікування проводиться у Київському інституті травматології та ортопедії імені Воровського.

У Високопільському районі стартує акція «Крила для Ангела»

Квитків на концерт не буде! Приходьте переглянути виступи учасників концерту і зробити свій добровільний внесок для допомоги хворій дівчинці! А математика акції проста. Якщо прийде повний зал глядачів небайдужих до долі Оксани, то достатньо буде із кожного місця в середньому лише по 75 грн. 400 місць х 75 грн. = 30000 грн. Але враховуючи реалії сьогодення, будемо вдячні будь-якій сумі. По закінченню концерту зібрані кошти будуть передані у присутності глядачів бабусі Оксани. Чекаємо і розглянемо будь-які пропозиції від політичних партій, державних установ, підприємців, фермерів, небайдужих земляків. Давайте полишимо всі справи, прийдемо і допоможемо. Дай Бог, щоб у нас все вийшло.
Давайте разом допоможемо одній дитині!
З повагою, Ігор Урбанський
Довідки за телефоном 067 4700646
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: