Херсон °C

Держекоінспекція закликає мешканців Херсонщини не засмічувати край

Новости » Общество
0

Держекоінспекція закликає мешканців Херсонщини не засмічувати крайГострою проблемою регіону залишається поводження з побутовими відходами. Міністерством екології та природних ресурсів України у 2016 році запроваджено Інтерактивну мапу сміттєзвалищ, яка надає можливість громадянам надіслати звернення з геоприв’язкою та фотоматеріалами щодо виявлених місць стихійних сміттєзвалищ.

У І кварталі поточного року до Державної екологічної інспекції у Херсонській області надійшло 24 звернення громадян про виявлені стихійні сміттєзвалища. Найбільша кількість звернень стосувалася виявлення сміттєзвалищ у м. Херсоні та смт. Каланчак.

За результатами проведеної Державною екологічною інспекцією у Херсонській області роботи у першому кварталі 2018 року ліквідовано 14 стихійних сміттєзвалищ, а 7 стихійних сміттєзвалищ знаходяться у стадії ліквідації.

Державні інспектори з охорони довкілля вкотре звертаються до мешканців Херсонської області з призивом не засмічувати навколишнє природне середовище регіону, в якому ми живемо. Позбутися смітників можна лише при свідомому ставленні людей до проблеми поводження з твердими побутовими відходами та ресурсозбереження, впровадження роздільного збору твердих побутових відходів.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: