Херсон °C

У Херсоні судять Кирила Вишинського. Обвинувачення: державна зрада

Новости » Общество
0
Сьогодні Херсонський міський суд має обрати запобіжний захід Кирилу Вишинському, який підозрюється в роботі на російські спецслужби шляхом розповсюдження російської пропаганди через ЗМІ.
Суддя Мусулевський на початку засідання запитав у всіх представників про клопотання та зачитав права обвинуваченому Вишинському. Останній забажав спілкуватися з судом російською мовою.
Прокурор у своєму слові зазначив, що Кирила обвинувачують у державній зраді, зачитав заголовки новин з сайту «РИА Новости» та з особистого листування Кирила Вишинського. В ході обшуку у Вишинського знайшли паспорт РФ, нагороди від Російської Федерації. Тобто, виявилося, що Кирило має два громадянства. Пропонується стороною звинувачення тримати під вартою Кирила 60 днів, без можливості внесення застави.
Вишинський зазначив, що розцінює всі обвинувачення проти нього як тиск на мас-медіа та свободу слова і преси в Україні. За його словами, всі матеріали, на які посилається сторона обвинувачення були розміщені в рубриці «Мнение», і під авторством конкретних осіб, після кожного матеріалу було вказано, що «редакція може не поділяти думку авторів». Кирило Вишинський також додав, що за 4 роки його керування даним ЗМІ до всієї редакції було 2 претензії. Сьогоднішній суд та справу проти нього обвинувачений називає "сфабрикованими та підготовленими".
Один із адвокатів Вишинського попросив обрати для нього більш м’який запобіжний захід.
- Прошу суд відмовити у задоволені клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без визначення застави щодо мого підзахисного Вишинського Кирила Валерійовича та обрати інший запобіжний захід, не пов’язаний з триманням під вартою. Зокрема, це може бути цілодобовий домашній арешт з носінням браслету, - сказав у суді Андрій Доманський.
Остаточного рішення суду поки що немає, засідання триває.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: