Херсон °C

На Херсонщині припинили виготовлення фальсифікованого алкоголю

Новости » Общество
0
В рамках операції «Акциз-2018» працівники оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі встановили групу осіб, яка на території Херсонщини упродовж 2017-2018 років незаконно виготовляла фальсифіковані алкогольні вироби з метою подальшого їх збуту, вживання яких становить загрозу для здоров’я та життя людей.
З метою власного збагачення спритні ділки організували незаконне систематичне виготовлення, зберігання, транспортування та збут фальсифікованих алкогольних напоїв з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких виробів.
Виготовлений «товар» фабриканти розливали як у скляну тару, так і в ємності об’ємом 5 літрів. Продаж «горючої» суміші здійснювали через мережу реалізаторів на території Херсонської області, а також через Інтернет із використанням служб доставки.
У ході проведення обшуку працівники податкової міліції викрили та припинили діяльність  підпільного цеху, в якому здійснювалось виготовлення різноманітних фальсифікованих алкогольних напоїв з використанням спирту та з додаванням ароматизаторів «Карамель», «Коньяк», «Ром», «Ваніль» і барвників. Коньячні вироби фальсифікувались під відомі торгівельні марки заводів-виробників із використанням відповідної фірмової фурнітури.
Рішенням Херсонського міського суду на вилучені товарно-матеріальні цінності накладено арешт.

На Херсонщині припинили виготовлення фальсифікованого алкоголю

 

На Херсонщині припинили виготовлення фальсифікованого алкоголю


Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України здійснює слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
 
Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: