Херсон °C

На карті Херсонщини створено ще одну ОТГ

Новости » Общество
0
У Бериславському районі утворили ще одну сільську ОТГ. Рішення про об'єднання прийняли в новоствореній Шляхівській ОТГ. Про це повідомляє Децентралізаційний марафон. 
Конфігурацію створення одночасно кількох об’єднаних територіальних громад на Бериславщині цими днями активно обговорювали під час виїзних зустрічей регіональних консультантів Асоціації міст України в Шляхівській, Томаринській та Зміївській сільських радах. Однак саме мешканці вже створеної Шляхівської ОТГ, вирішили добровільно об`єднати 4 сільські ради - Шляхівську, Томаринську, Урожайненську та Раківську.
Поштовхом, аби визначитися на засадах добровільності, з ким із сусідів кожній з сільських рад житиметься комфортніше, заможніше, послужило створення на теренах району першої ОТГ – Новорайської. Ще донедавна Бериславщина доволі консервативно ставилася до реформи місцевого самоврядування, внаслідок чого тут не було створено жодного об’єднання громад. Але після виборів у Новорайській ОТГ процесс децентралізації пішов активніше. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: