Херсон °C

85 років невтомної допомоги нечуючим

Новости » Общество
0
Українське товариство глухих відзначило своє 85-річчя. З нагоди визначної дати у Будинку культури УТОГ м.Херсон відбулися урочистості та святковий концерт. Вітали ювілярів начальник управління з питань аналізу бюджету та регіональних програм виконавчого апарату Херсонської обласної ради Ігор Шепелєв, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Вадим Чабан та начальник управління соцполітики міськради Олена Рузгіс. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради.
«85 років невтомної допомоги нечуючим у професійній, трудовій і соціальній реабілітації, захисті ваших законних прав та інтересів. Дата немаленька і вона свідчить про те, що ваша організація необхідна. Про це говорить і величезна кількість людей у залі. УТОГ є відкритою організацією. Тут кожен може знайти підтримку та захист», – сказав Ігор Шепелєв та побажав кожному здоров’я, а організації довгих років існування.
Окрім того, Ігор Шепелєв виконав приємну місію – нагородив кращих утоговців Почесними грамотами Херсонської обласної ради.
Так, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу реабілітації інвалідів з вадами слуху та з нагоди відзначення 85-річчя від дня створення Українського товариства глухих Почесною грамотою Херсонської обласної ради відзначено:
Левадну Ольгу Григорівну, перекладача-дактилолога Херсонського базового медичного коледжу Херсонської обласної ради;
Першину Світлану Анатоліївну, економіста Херсонського учбово-виробничого підприємства Українського товариства глухих;
Щербину Олександру Михайлівну, заступника директора Херсонського учбово-виробничого підприємства Українського товариства глухих.
У свою чергу, Ірина Чепчина, голова ЦП УТОГ подякувала обласній владі за підтримку у вирішенні проблемних питань нечуючих та слабочуючих.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: