Херсон °C

Спортивний майданчик відкрили у Нижніх Сірогозах

Общество, Спорт
0

 

 

Спортивний майданчик відкрили у Нижніх Сірогозах19 травня у Нижньосірогозькiй ЗОШ вiдкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям розміром 42 м х 22 м. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Захiд відбувся за участі голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, народного депутата України Сергія Хланя, представників мiсцевої влади, школярiв, юних футболістів та жителiв селища.

Спортивний об'єкт фінансували з різних джерел: з державного бюджету - 749,5 тис. грн., кошти районного бюджету - 400,0 тис. грн. та кошти Нижньосірогозької селищної ради - 350,0 тис. грн. Загальна вартість майданчика становить 1499,0 тис. грн.

«Молодь із Сірогозького району постiйно бере участь у турнірах різних рівнів, тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні», - зазначив очільник області Андрій Гордєєв.

«Наша мета – створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку. Адже діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України», - наголосив народний депутат Сергій Хлань.

На сьогодні у Нижньосірогозькій ЗОШ І-ІІІ ст. функціонують футбольні команди старшого, середнього та молодшого шкільного віку чисельністю 52 учні (тренери - вчителі фізкультури Татаринцев В.В., Федорець І.М., Супрун І.М.). У дитячо-юнацькій спортивній школі, яка діє на базі навчального закладу організовано 12 різновікових груп - 5 з початковою підготовкою, 7- базовою підготовкою (тренери ДЮСШ Іванюк В.Б., Гладун О.В., Чудновський С.І., Пилипенко В.І.), команда селища «Тарпан» - 25 осіб (тренер-адміністратор Мікулін М.В.).

Введення в дію спортивного майданчика зі штучним покриттям дасть можливість додатково залучити до занять у футбольні гуртки та забезпечить ефективне проведення уроків фізкультури.

Крім того, в рамках візиту до Нижніх Сірогоз почесні гості відвідали відкритий урок з футболу, який юні спортсмени провели на місцевому стадіоні "Скіф".

Спортивний майданчик відкрили у Нижніх Сірогозах

 

Спортивний майданчик відкрили у Нижніх Сірогозах

 

Спортивний майданчик відкрили у Нижніх Сірогозах

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: