Херсон °C

В місті Нова Каховка відбулися фінальні змагання «Ліга сільських чемпіонів»

Общество, Спорт
0
18 травня в місті Нова Каховка на стадіоні «Енергія» відбулися фінальні змагання обласної  Колосіади Херсонщини «Ліга сільських чемпіонів» 2018 року з гирьового спорту серед жінок, дівчат, чоловіків, ветеранів чоловіків та юнаків.
Змагання проводили територіальна організація громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Херсонській області (голова організації В’ячеслав Роль) спільно з Херсонським обласним осередком громадської організації «Союз гирьового спорту України (голова осередку Микола Семенов та осередку у Херсонській області громадської організації «Федерація гирьового спорту України» (голова осередку Михайло Олійник).
Переможцем Колосіади  в командній першості стала збірна Новотроїцького району, срібний призер – збірна міста Нова Каховка, бронзовий – збірна Великолепетиського району.
Всі переможці і призери у особистій першості були нагороджені медалями і дипломами, а в командній першості пам’ятними призами та дипломами територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Херсонській області.

В місті Нова Каховка відбулися фінальні змагання «Ліга сільських чемпіонів»

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: