Херсон °C

Андрій Гордєєв: «Ми маємо розуміти, що таке НАТО»

Новости » Общество
0

Андрій Гордєєв: «Ми маємо розуміти, що таке НАТО»21 травня у ХДУ відбулась презентація матеріалів «Україна-НАТО. Формула безпеки», присвячених співпраці між Україною та організацією Північно-Атлантичного договору. Виставка створена за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, Міністерства інформаційної політики України та Українського кризового медіа центру, і присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Північноатлантичним альянсом. Про це інформує прес-служба Херсонської облдержадміністрації.

Серед учасників церемонії відкриття були голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін, заступник директора Центру інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Ціємініте, командир навчального полку Збройних Сил Литовської Республіки Алексеюс Гейжевскіс, заступник аташе з питань оборони Литовської Республіки Міндаугас Бабонас.

«Херсон - 10 місто, куди ми привозимо виставку. Головним нашим мотивом є пошук можливостей донесення різнопланової інформації. За допомогою стендів ми показуємо, що НАТО - це не тільки військова складова, а й складова вирішення проблем, які стоять перед людством: і боротьба з тероризмом, вирішення конфліктних питань, а також управління й менеджмент, створення нових можливостей для молоді», - звернувся до присутніх заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін.

Андрій Гордєєв: «Ми маємо розуміти, що таке НАТО»

 

«Ми сьогодні маємо розуміти, що таке НАТО. Дана експозиція розповідає про міфи, які нам нав’язують для того, щоб ми не могли відрізнити правду від брехні; щоб наші уявлення про Організацію Північноатлантичного договору були хибними. Символічно, що виставка проходить в університеті. Сьогодні молодь повинна зробити для себе висновки, адже від нового покоління залежить майбутнє нашої держави», - голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Андрій Гордєєв: «Ми маємо розуміти, що таке НАТО»

Презентацію матеріалів "Україна-НАТО. Формула безпеки" здійснила заступниця директора Центру інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Ціємініте. Вона зазначила, що ця виставка є освітнім та інформаційним проектом, який розповідає не лише про НАТО, а й про ширший контекст світової безпеки. Тут можна побачити реальні факти співпраці України і Альянсу та дізнатися про цінності Альянсу.
Після відкриття виставки студенти університету відвідали лекцію на тему: «Історія та сучасність: від Війська Литовського до Збройних Сил Литви».

 

Андрій Гордєєв: «Ми маємо розуміти, що таке НАТО»

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: