Херсон °C

Учень 10 класу Олешківської спеціалізованої школи №4 став переможцем Почесної відзнаки Євгена Рищука

Новости » Общество
0

Учень 10 класу Олешківської спеціалізованої школи №4 став переможцем Почесної відзнаки Євгена РищукаВ школах підбивають підсумки річної роботи: дописуються останні контрольні роботи, а у когось вже перші іспити, незабаром випускний.

Зовсім неочікуваним сюрпризом для учня 10-А класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму Дмитра Кульчицького на святковій лінійці стали подарунки від Благодійного фонду Євгена Рищука.

Нагадаємо, що третій рік поспіль найкращі учні Олешківського району отримують Почесну відзнаку від Благодійного фонду Євгена Рищука.

Окрім того, шанс отримати таку відзнаку мають змогу троє найкращих в районі. Разом з відзнакою учні отримують грошову стипендію: за І місце – 15 тис грн., ІІ місце – 10 тис. грн., ІІІ місце – 5 тис грн..

За рішенням спеціальної комісії, цього року призером ІІ місця став Дмитро Кульчицький.

Педколектив школи розвовів, що Дмитро навчається у школі з першого класу. Зарекомендував себе як працелюбний, дисциплінований учень. Має навчальні досягнення високого рівня. Навчається в повну міру своїх сил, наполегливий у здобутті знань. З особливим інтересом вивчав математику, фізику, географію, історію, брав участь у районних олімпіадах з цих предметів. Має гарно розвинену мову та логічне мислення, добре сформовані трудові навички. На уроках завжди уважний, виконує домашні завдання. Має добрий загальний розвиток. Учень добросовісний і відповідальний, суспільно активний: завжди охоче бере участь у колективних творчих справах, суботниках, благодійних акціях. Вчителі, даючи характеристику хлопцеві, здається, підібрали найкращі слова. І то – недарма, ми переконалися, що юнак дуже гарно вихований, з повагою ставиться до інших. А однокласники говорять, що Дмитро найбільше в людях цінує доброту, чесність, порядність та справедливість.

У школі № 4, як і в інших багатьох навчально-освітніх закладах, існує власна Дошка пошани. Портрети кращих з найкращих вітають учнівський та педколектив, а також гостей школи.

Про гордість школи розповіла директор школи Іващенко Тетяна Миколаївна. Разом з тим Тетяна Миколаївна передала вітання та подякувала від усього дитячого та педагогічного колективу депутату обласної ради Євгену Рищуку:

«Ми підбиваємо підсумки тієї кропіткої роботи, яка тривала протягом всього навчального року. Усі класи приймали участь у змаганні «Найкращий клас року», - визначаємо переможців …

Сьогодні я хочу розповісти про учня, котрий має високі досягнення – Кульчицький Дмитро, учень 10-А класу. Він брав участь у другому турі Конкурсі захисту з математики Малої академії наук, його робота була визнана найкращою, Дмитро отримав І місце…

Дмитро наполегливий, він багато працює, бере участь у багатьох олімпіадах з біології, права, з географії. Мав призові місця у районі з цих предметів. Звичайно, що з ним працювали вчителі, тож можна такі приклади вважати і досягненням всього педагогічного колективу.

Творчих, здібних учнів у нас багато і ми завжди їх підтримуємо…

Сьогодні хочу висловити ще велику подяку нашому меценату, нашому гарному другу – Рищуку Євгену Миколайовичу.

Хочу сказати, що він нас завжди підтримує і допомагає… Передаємо йому вітання за те, що він підтримую всю громаду району і вносить великий вклад в розвиток нашої Херсонської області», - зазначила Тетяна Миколаївна.

Сам Дмитро критично ставиться до своїх здібностей, говорить, що інколи навіть лінувався, аби ще краще здобувати знання, але при цьому самодисципліна все ж таки перемогла, і він став переможцем. Дмитро дякує за отримані знання своїм вчителям, хлопець переконаний, що без їх допомоги він би не впорався. Окрім того, Дмитро аж ніяк не очікував отримати грошову стипендію, тож від щирого серця виразив слова вдячності Благодійному фонду Євгена Рищука:

- Я вражений, щиро дякую Благодійному фонду Євгена Рищука за те, що вони підтримують тих, хто займається наукою, - каже Дмитро.

Свою першу значну грошову премію хлопець поки що не планує витрачати, хоче відкласти її на навчання у ВУЗі.

Не стримувала слів вдячності і мама Дмитра, Кульчицька Тетяна.

Окрім премії Дмитро отримав і особистий подарунок від Євгена Миколайовича – гироскутер. Тож можна сказати, що всі недоспані ночі були перекриті хвилею юнацької радості.

Не залишилися в цей день без подарунка і всі учні школи, вони не тільки переконалися, що за кожні старання можна отримати серйозну винагороду, а вже як заохочення в новому навчальному році – отримали щоденники від Благодійного фонду Євгена Рищука. А разом із щоденником кожен учень отримав безкоштовні квитки на відпочинок у КСК «Гран Прі».

Подарунки разом з вітальними словами передала вчителям та дітлахам помічник Євгена Рищука Тамара Михайлівна Акімова.

 

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: