Херсон °C

У Херсонському аеропорту відкрили рейси на Даламан

Новости » Общество
0
Нарешті, рейс Даламан – Херсон став реальним для херсонців та гостей міста. Масштабний проект, над реалізацією якого працювали цілий рік, сьогодні, 24 травня, втілився в життя. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради.
«Це знакова подія для нашої області, – відзначив заступник голови облради Віталій Булюк та додав, –Роботу над відновленням діяльності аеропорту ми розпочали років 7 тому. І щороку відкриваємо нові рейси. Від імені усього депутатського корпусу я хочу подякувати пану Хамді, який в минулому році виступив ініціатором відкриття такого рейсу, хочу подякувати нашим туроператорам, компанії «Bravo», яка на сьогоднішній день є одним із надійних партнерів херсонського аеропорту, депутатам, які з належною увагою відносяться до питань розвитку херсонського аеропорту».
Окремі слова подяки присутні чиновники висловили: авіакомпанії «Bravo Аirways» та генеральному туроператору цього рейсу – компанії «TPG». Зі свого боку представники цих компаній подякували за довіру та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю. Разом з цим, вони позитивно відзначили стан херсонського аеропорту та подякували за розвиток української авіації.
«Херсонський аеропорт є одним із найкращих в Україні. Повірте, це правда. Мені є з чим порівнювати. Тут всюди чисто, завжди усміхнений персонал, професіоналізм… Видно, що керівник – справжній господар. Ми вже давно працюємо з Херсоном. Раніше були відкриті рейси на Шарм-Ель-Шейх та Анталію. До речі, зараз знов ведемо переговори щодо відновлення цього рейсу. Сьогодні Даламан. Це не останній наш маршрут», – зазначив представник авіакомпанії «Bravo Аirways» Сергій Поліщук та анонсував про початок продажу квитків на рейс до Любліна, відкриття якого планується на 15-16 червня.
Рейси до Даламана відбуватимуться двічі на тиждень – по четвергах та неділях до 15 вересня. Замовити квитки можна за посиланням.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: