Херсон °C

Последние новости

16:52
У багатоповерхівці по вул. 49-тої Гвардійської дивізії, 16 відремонтують ліфт за 225 тис 368 грн
16:00
У багатоповерхівці по вул. 49-тої Гвардійської дивізії, 16 відремонтують ліфт за 225 тис 368 грн
15:40
Вчера губернатор Херсонской ОГА начал худеть, а сегодня ему угрожают
14:57
У Херсоні перерахують дерева та всі зелені насадження майже за півмільйона гривень
14:26
Практично на всіх комунальних закладах Херсонщини спробували нагріти руки на ціні на газ
14:15
На Херсонщині відбудеться Фестиваль ініціатив об’єднаних громад
14:08
Обласні депутати готові до позачергової сесії
14:03
Легкоатлетична естафета пам’яті марафонця Андрія Карпачова
13:15
Колишньому посадовцю загрожує 8 років позбавлення волі
12:52
В Херсонской области более трехсот водителей получили допуск к перевозке опасных грузов
Больше новостей

Дитячий табір «Дельфін» в Залізному Порту не має статусу оздоровчого закладу

Новости » Общество
0

Дитячий табір «Дельфін» в Залізному Порту не має статусу оздоровчого закладуНа даний момент наша редакція отримала документи, які підтверджують, що дитячого табору «Дельфін», який входить в склад Россійської компанії «Камелот Тур» просто не існує. Всі ці роки, «псевдо» дитячій табір не оздоровлював, а калічив українських дітей не маючи на це дозвільних документів.

Раніше Херсонська взуттєва фабрика, де працювало 2 тисячі осыб, мала у приватній власності на березі Чорного моря в с. Залізний Порт затишну базу відпочинку під назвою "Парус". У літній сезон там оздоровлювалися всі працівники фабрики та їх сім'ї. Пише видання "ХерсонОнлайн".

Але в 90-ті роки люди з Донецької області прибрали до своїх рук цей заклад .

У 2003 році база відпочинку "Парус" перетворилася на дитячий заклад МДОЦ "Дельфін", звідси і пішли всі порушення Кабміну.

Наприклад, зонування, а також розміри ділянки дитячого оздоровчого табору санітарно-захисних розривів між нею та об’єктами різного призначення повинні відповідати ДБН 360-72 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», а саме: від кордонів земельної ділянки до установ для дорослих – не менше 100 м зелених насаджень, до житлової забудови – не менше 500 м. Розміри земельної ділянки повинні забезпечити 150-200 м² на одну дитину.

Таким чином, за парканом усіх суміжних житлових будівель, а також інших закладів з'явився дитячий заклад МДОЦ "Дельфін".

На запит в Херсонську обласну раду, Херсонської обласної державної адміністрації з приводу перереєстрації бази відпочинку "Парус" на МДОЦ "Дельфін» отримали відповідь, що такі документи не надходили і всі дані з цього питання відсутні.

Можна зробити висновок, що МДОЦ "Дельфін» не є законним , тому не може працювати і вести трудову діяльність, як дитячий заклад.

Адже, на запит в Міністерство соціальної політики України стосовно статусу МДОЦ «Дельфін» було отримано відповідь , що станом на 29.08.13 документи на внесення до Державного реєстру МДОЦ «Дельфін» не подано.

Також був зроблений запит до Державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і присвоєння відповідних категорій щодо даного «дитячого закладу». У відповіді йдеться про те, що в переліку дитячих закладів МДОЦ «Дельфін» в с. Залізний Порт не існує.

Громадські організації готуємо звернення та запити в контролюючі органи, та право охороні органи для детальної перевірки діяльності та афер керівництва МДОЦ «Дельфін».

Дитячий табір «Дельфін» в Залізному Порту не має статусу оздоровчого закладу

 

Дитячий табір «Дельфін» в Залізному Порту не має статусу оздоровчого закладу

 

Дитячий табір «Дельфін» в Залізному Порту не має статусу оздоровчого закладу

 

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: