Херсон °C

У Олешківській школі № 2 учениця отримала премію та подарунок

Новости » Общество
0
Сьогодні під час свята Останнього дзвоника в Олешківській спеціалізованій школі № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов вручили спеціальну відзнаку від Благодійного Фонду Євгена Рищука кращій учениці. Діана Біла посіла ІІІ третє місце, за рішенням спеціальної комісії, та отримала 5 тисяч гривень і сучасний гіроскутер в якості подарунка за відмінні успіхи у навчанні.
Білу Діану, ученицю 9-Б класу Олешківської спеціалізованої школи № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов, вже 7 років поспіль нагороджують похвальним листом за високі успіхи у навчанні. Дівчина у минулому році посіла перше місце в ІІ етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка та третє місце в ІІІ етапі конкурсу, що відбувся в Херсоні. Цьогоріч Діана продовжила працювати над удосконаленням знань рідної мови та посіла І місце в обласному етапі конкурсу та ІІІ місце у Всеукраїнському етапі. Підкоряються Діані й олімпіади з мови та літератури, успіху досягає вона й у соціальних проектах. Так, Діана була в складі учнів учасницею проекту «Щаслива родина - щаслива країна».
- Звичайно, навчання дається нелегко, - розповідає дівчина. - Але, коли ти впевнено йдеш до мети, прагнеш чогось, в тебе є мотивація – отримувати подібні стипендії дуже приємно. Сьогодні, отримуючи премію, я була вражена. Звісно, добре, що є підтримка така, що існують такі премії.
Кошти отримані від Благодійного Фонду Євгена Рищука, Діана хоче витратити на відпочинок та оздоровлення. Адже за її словами, до 10 класу треба підготуватися і гарно відпочити. Дівчина вже обрала майбутню галузь у якій працюватиме – міжнародні відносини, тож їй знадобиться чимало сил, аби досягти успіху у цій царині.

У Олешківській школі № 2 учениця отримала премію та подарунок

 

Мама Діани, Людмила, впевнена, що донька досягне успіху у будь-якій сфері. Адже дівчинка змалку росла допитливою та цікавою: 
- З 1 класу вона є відмінницею. Завжди в неї було прагнення пізнати щось нове, отримати нові знання. Зараз ми рухаємось тільки вперед, сподіваюся, що в Діани вистачить вмінь та знань для того, аби отримати золоту медаль по закінченні школи. Бажаю Благодійному Фонду Євгена Рищука успіхів та розвитку, щоб всі задуми Фонду втілюватися в життя легко!
За словами педагогів, Діана з самого початку навчання була працелюбною та старанною.
- Вона змалку докладає зусиль для того, аби бути кращою. Олімпіади, мовні конкурси, - все це для неї багато значить. І з різних змагань вона завжди привозить призові місця. Ця премія – у більшій мірі заслуга самої Діани, - впевнена вчитель Наталія Алмашова.
Про успіхи дівчини та про те, що в навчальному закладі багато гідних та розумних учнів, розповідає ідиректор Олешківської спеціалізованої школи № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов Ігор Сидоренко:
- Зараз в школі навчається майже 1000 школярів. Наша школа хоч і має номер 2, однак в більшості змагань наші школярі перемагають. Тому для нас сьогодні не дивно, що саме наша вихованка – Діана Біла стала однією з кращих в районі. Та отримала премію і подарунок від Благодійного Фонду Євгена Рищука. Хочу подякувати Фонду та побажати Євгену Рищуку продовжувати в такому ж темпі підтримувати школярів та освітян. Сподіваюся, що переможна ланка не перерветься і наші діти і наступного року отримають премії.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: