Херсон °C

Двоє сонячних хлопців здобули золоті медалі у Женеві

Общество, Спорт
0

Народний депутат України Олександр Співаковський привітав двоє хлопців з синдромом Дауна - Сашка Хорунжака і Максима Ботєва з перемогою у Спеціальної олімпіади у грі, що проходили у Женеві.

«Друзі, спішу поділитися суперрадісною новиною, що надійшла щойно зі Швейцарії. Двоє наших сонячних хлопців Сашко Хорунжак і Максим Ботєв здобули у Женеві ЗОЛОТІ медалі переможців Спеціальної олімпіади у грі.

бочче! Ми споряджали їх усією громадою, ми вірили в них — і вони перемогли! Херсонська команда вперше за всю історію нашого міста брала участь у подібних міжнародних змаганнях для "сонячних спортсменів", і раптом такий успіх. Та ще й у День Святої Трійці! Двоє сильних духом хлопців з Херсона прославили Україну на весь світ. Від усього серця вітаю Максима, Сашка, їх тренерів і всю нашу херсонську громаду з цією надзвичайною перемогою. Коли ми разом, коли ми щирі в своїх помислах і діяннях — ми можемо дуже і дуже багато! Радий, що разом із багатьма херсонцями також зміг серйозно фінансово долучитися до цієї визначної події», - поздоровив О.Співаковський.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: