Херсон °C

Андрій Гордєєв: «Ніхто не має права безкарно забирати державну землю»

Новости » Общество
0
29 травня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїм заступником Євгеном Рищуком і народним депутатом України Олександром Співаковським провів нараду з вирішення питання щодо використання земельної ділянки, на якій розташований спортивно-оздоровчий табір «Буревісник» Херсонського державного університету. Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.
«Ми поважаємо право власності, але не дозволимо порушувати закон. Ніхто не має права безкарно забирати державну землю і розпоряджатися нею на власний розсуд. Конфлікт потрібно вирішувати згідно з правовими нормами», - зазначив Андрій Гордєєв
Вже багато років невід’ємною частиною ХДУ є СОТ «Буревісник», який знаходиться на узбережжі Чорного моря у смт Лазурне Скадовського району Херсонської області та відноситься до земель рекреаційного призначення державної форми власності.
Земельна ділянка площею 5 га була виділена навчальному закладу під розміщення та розбудову табору «Буревісник» ще у 60-х роках. 
Вказана територія ніколи не вилучалася з користування університету. Однак вже понад 10 років тривають судові процеси з різними особами, які намагаються роздробити цю земельну ділянку та позбавити Херсонський державний університет права на користування нею, а багатотисячний колектив студентів і викладацький склад – проведення різних видів навчально-виховної діяльності, а також бази оздоровлення та практики.
«Ми захищаємо права студентів і викладачів ХДУ. Адже влада та бізнесмени змінюються, а студенти будуть завжди. Тому ми повинні разом захистити права дітей на відпочинок та оздоровлення на території табору», - прокоментував парламентар Олександр Співаковський.
30 травня Великою Палатою Верховного суду будуть розглянуті Касаційні скарги Херсонського державного університету щодо скасування рішення Лазурненської селищної ради про переведення земельної ділянки, що надана університету в постійне користування під розміщення СОТ «Буревісник», із державної форми власності в комунальну.
«Я впевнений, що Херсонський державний університет спільно з Міністерством освіти і науки, органами місцевого самоврядування та учасниками цього процесу зможуть знайти спільну мову та вирішити існуючий конфлікт», - зауважив насамкінець Андрій Гордєєв.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: