Херсон °C

Бериславська школа № 1 виграла спортивний майданчик

Новости » Общество
0
29 травня в Бериславі урочисто відкрили новий спортивний майданчик. Місецва школа №1 стала переможницею конкурсу «Клич друзів - граймо разом», інформує Фонд KlitschkoFoundation. Участь у конкурсі ініціювали вчителі, батьки і самі діти. Критеріями, за якими визначали переможців, були: кількість людей, які підтримали школу, переконливість та обґрунтування претендентами необхідності спортивного обладнання саме для цієї школи, прагнення громади вести здоровий та активний спосіб життя і готовність адміністрації школи та місцевого населення брати на себе відповідальність за стан школи та пришкільної території. Значну роль відіграла активність людей у соціальних мережах, які своїми публікаціями закликали друзів проголосувати за школу.
Проект реалізовано за рахунок ресурсів Фонду та гранту Фундації Coca-Cola на основі спільних цінностей: підтримка молоді й освіти; розвиток місцевих громад, благодійність і суспільна відповідальність. Проект «Клич друзів - граймо разом» заснований благодійною організацією KlitschkoFoundation у 2005 році, реалізується вже 13 років поспіль. 
Цьогоріч на встановлення спортивних майданчиків на онлайн-портал Фонду надійшло майже 7 тисяч заявок з усіх регіонів України. У 2018 році Klitschko Foundation визначив 10 шкіл-переможниць проекту. І тільки одна з них – в Херсонській області. Вартість одного такого майданчика – 120 870 грн.

Бериславська школа № 1 виграла спортивний майданчик

 

Бериславська школа № 1 виграла спортивний майданчик

 


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: