Херсон °C

Найбільше землі для оренди доступно у Генічеському районі

Новости » Общество
0
У червні з земельних торгів планують передати в оренду 20 земельних ділянок на площі понад 2,2 тис. га. В Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області склали перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які виставляються на торги у червні. До нього увійшли 20 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства, розташованих у 6 районах області.
Найбільше земельних ділянок пропонуються для оренди у Генічеському районі. Тут планують продати права оренди на 7 земельних ділянок загальною площею близько 560 га. А найбільший масив пропонують у Новотроїцькому районі – понад 1,3 тис. га.
У Каховському районі для передачі в оренду з торгів відібрали 4 земельні ділянки загальною площею понад 103 га. По 3 ділянки – у Великоолександрівському (86,3 га) та Верхньорогачицькому (107,5 га) районах, дві – у Новотроїцькому (
Загальна площа земельних ділянок, права оренди на які планується реалізувати упродовж місяця, складає понад 297,5 га. Загальний стартовий розмір річної орендної плати за них – близько 401 тис. гривень. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди становить 7 років.
Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області, яке є організатором торгів, запрошує громадян, фермерів та сільгосптоваровиробників взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.
        

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: