Херсон °C

Валерій Літвін привітав ювілярів з Днем народження

Новости » Общество
0

Валерій Літвін привітав ювілярів з Днем народженняСадок «в погонах» відсвяткував свій 45 День народження. Саме так, по-доброму називають ясла-садок Національної поліції України м.Херсон, в якому виховуються діти правоохоронців. Вихованці дитячого садка напевно знають, що у їх батьків дійсно відповідальна і потрібна професія – захищати правопорядок.

Привітати педагогічний колектив, вихованців та батьків завітали численні гості.

Серед поважних гостей голова громадської організації «Єдиний Щит», генерал-майор міліції у відставці Валерій Літвін.

Валерій Літвін завжди допомагав та підтримував педагогів дитячого садка, разом з ними переживав труднощі та радів перемогам. Діти неодноразово були на екскурсії в його кабінеті і мріяли стати генералами. Сьогодні В.Літвін в колі друзів, разом з колективом та малятами на святковому заході присвяченому ювілею навчального закладу.

В.Літвін привітав педагогів зі святом, подякував за професіоналізм, який дозволяє батькам бути спокійними за їх дітей, за виховання малечі, за ту теплу атмосферу, яка панує в дитячому садку.

Звичайно ж, не обійшлося без нагород. За активну громадську позицію, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління нагороджено нагрудним знаком «Почесна відзнака громадської організації «Єдиний Щит» Рижикову Людмилу Миколаївну, Волкогон Людмилу Анатоліївну, Красноленську Наталію Григорівну, а також відзнакою громадської організації «Єдиний Щит» Гекало Антоніну Василівну, Мельник Наталію Анатоліївну Савченко Тетяну Миколаївну Білу Ольгу Іллівну.

Малята подарували гостям свята незабутні враження та неймовірні емоції.

Валерій Літвін привітав ювілярів з Днем народження0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: