Херсон °C

КП Херсона заборгували за електроенергію понад 0,5 млн.грн.

Новости » Общество
0
Через бездіяльність херсонських комунальників можуть постраждати мешканці багатоповерхівок - повідомляє прес-служба АТ «Херсонобленерго». 
Херсонські комунальні підприємства продовжують накопичувати борги за використану електроенергію та ігнорують неодноразові попередження енергопостачальника про можливість припинення електропостачання через наявну заборгованість у разі не проведення в повному обсязі оплати за спожиту електричну енергію.
Так, станом на 30 травня комунальне підприємство «Дніпровський» виконавчого комітету Херсонської міської ради має заборгованість 418 621 грн., КП «Таврійський» - 152 048 грн. Керівництво підприємств повідомлення енергопостачальника залишають без розгляду.
І знову в результаті безгосподарності родини мешканців багатоповерхівок, які обслуговують дані комунальні підприємства, стануть заручниками ситуації і будуть змушені з маленькими дітьми та літніми людьми залишитися без світла.
Про відключення від електропостачання в разі не сплати боргу повідомлено також міського голову м. Херсон та начальника інспекції Держенергонагляду у Херсонській області.
В разі непогашення заборгованості в повному обсязі Товаристо змушене буде з 31 травня по 8 червня поточного року припинити електропостачання до об’єктів КП «Дніпровський» та продовжити відключення об’єктів КП «Таврійський». 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: