Херсон °C

Ще в одному селі на Херсонщині з’явився газ

Новости » Общество
0

Ще в одному селі на Херсонщині з’явився газСьогодні, 31 травня, у селі Первомайське Білокриницької селищної ради (Великоолександрівський район) урочисто підключили довгоочікуваний природний газ до 22 осель. Про це поідомляє прес-служба ХОДА.

Роботи по будівництву підвідного газопроводу до чотирьох населених пунктів Білокриницької селищної ради протяжністю 13,1 км розпочалися ще у 2011 році за рахунок коштів «Нафтогаз України» (використано 3 945,0 тис грн).

Решту коштів (3138,6 тис.грн.), за сприянням голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва виділив Державний фонд регіонального розвитку у співфінансуванні з Великоолександрівською райдержадміністрацією та Білокриницькою селищною радою.

Таким чином перший блакитний вогник природного газу було запаллено у 2016 році у селі Кар’єрне. У 2017 році до переліку газифікованих населених пунктів приєдналося селище Біла Криниця. У кожному населеному пункті створені кооперативи по газифікації та відпрацьовані питання щодо отримання кредитних коштів по програмі «Власний дім». А сьогодні газифікували ще село Первомайське.

Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв щиро подякував усім, хто не просто вірив у завершення газифікації села, а працював заради цього.

«Бажаю усім жителям, щоб у їхніх домівках завжди було тепло. Нехай господині із задоволення частують рідних смачними українськими стравами, приготованими на блакитному паливі,» - зазначив Андрій Гордєєв.

Зазначимо, що проектно-кошторисна документація по підвідному газопроводу до населених пунктів Білокриницької селищної ради складає 7083,6 тис. грн.

Ще в одному селі на Херсонщині з’явився газ

 

Ще в одному селі на Херсонщині з’явився газ

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: