Херсон °C

З 20-річним ювілеєм привітали компанію «Дніпро Карго Лімітед»

Новости » Общество
0
Більше 120 гостей, серед яких були керівники портових і зернових компаній та асоціацій України, зібралися на спільне свято компанії «Дніпро Карго Лімітед», яка займається транспортною обробкою вантажів. Особисто привітати колектив «Дніпро Карго Лімітед» приїхала Перший Секретар Посольства з комерційних питань та енергетики Великої Британії Кеті Коттрелл. Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.
Привітати ювілярів на підприємство завітав і заступник голови обласної державної адміністрації Євген Рищук:
«Ваше підприємство важливе не тільки для області, а й для всієї України. Компанія є флагманом зернової перевалки Херсонщини й завзятим роботодавцем для наших мешканців. Процвітання компанії, розширення горизонтів можливостей і довгих літ роботи на території Херсонщини».
Також з нагоди 20-річчя компанії були вручені Почесні грамоти голови обласної державної адміністрації за залучення інвестицій в інфраструктуру Херсонської області та м. Херсон першому директору компанії «Дніпро Карго Лімітед» Ірині Михайловій.
За особистий внесок у розвиток інфраструктури Херсонського морського торговельного порту, створення робочих місць, підтримання високих соціальних стандартів нагородили директору компанії «Дніпро Карго Лімітед» з 2001 по 2014 роки Дмитру Жміньці.
А за впровадження нових технологій та інноваційний підхід в організації робіт з перевантаження вантажів на комплексі спільної діяльності Почесну грамоту отримав діючий директор компанії «Дніпро Карго Лімітед» Віктор Соха.
Також оголосили Подяку голови обласної державної адміністрації інвестору, голові оглядової ради підприємства «Дніпро Карго Лімітед» (Великобританія) Саїду Аліхані за інвестиції в розвиток Херсонщини.
За багаторічний особистий внесок у розвиток діяльності компанії «Дніпро Карго Лімітед» відзначили заступника директора по фінансовим питанням, головного бухгалтера підприємства Вікторію Сафронову.
Дочірня компанія «Дніпро Карго Лімітед» була заснована 13 квітня 1998 року і вже у травні того ж року уклала домовини про співпрацю з Херсонським морським торговим портом. Партнери співпрацюють і донині й за 20 років підприємство перевантажило 4,5 млн тон зерна, від чого принесла неабиякі фінансові прибутки для міста й області.

З 20-річним ювілеєм привітали компанію «Дніпро Карго Лімітед»

 

З 20-річним ювілеєм привітали компанію «Дніпро Карго Лімітед»

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: