Херсон °C

Віктор Тищенко: «Пожежу гасимо й до сьогодні»

Новости » Общество
0
Сьогодні під час засідання сесії Херсонської обласної ради перед депутатами виступив начальник обласного лісгоспу Віктор Тищенко. Він розповів про пожежу в Олешківському лісництві, яку рятувальники гасили останні 5 діб:
- Пожежу гасять і зараз, в ці хвилини. Нам всі допомагали, всім велике спасибі. Сьогодні до нас лише поступили перші кошти від Олешківськогої РДА, які підуть на купівлю палива. Виділялися кошти й з інших управлінь. Зараз площу пожежі патрулюють по периметру рятувальники та наші працівники, продовжуємо роботу.
Питання про допомогу обласному управлінню лісомисливського господарства прийнято депутатами обласної ради. А голова ради Владислав Мангер подякував всім, хто вийшов на боротьбу з лісовою пожежею:
- Я точно знаю, що там були не лише рятувальники, працівники лісгоспів та військові. Мешканці місцевих сіл теж брали в руки лопати, відра з піском і йшли гасити полум’я, дякую всім героям!
Нагадаємо, на вихідних у Раденському лісництві виникла пожежа, що перейшла згодом в Олешківське лісництво. Пожежу локалізували, гасили 4 доби, однак полумя знищило 580 га рукотворного лісу.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: