Херсон °C

Хворій дівчинці з Білозерського району допоможуть, - Владислав Мангер

Новости » Общество
0
Для хворої дівчинки депутати з Білозерського району депутати обласної ради дадуть власних коштів. Владислав Мангер особисто від себе дасть 50 тисяч гривень – заявив голова ради під час засідання сесії.
У ході засідання, депутати почали обговорювати виділення коштів на лікування для 1-річної дівчинки з Білозерського району. В результаті депутати дійшли згоди, що багато хто потребує подібної допомоги, а навіть якщо рішення буде прийняте, то фінансове управління зможе виділити тільки 3 тисячі гривень – про це заявила начальник фіну правління ОДА Наталія Вітренко. В результаті питання  з голосування зняли. Однак голова Херсонської облради Владислав Мангер запропонував депутатам вихід:
- Я дам свої особисті кошти, пропоную кожному бажаючому, особливо депутатам з Білозерськогорайону скинутися. Я даю 50 тисяч, лишається до повної суми ще 50 тисяч. Виділіть по 10 тисяч гривень і закриємо це питання. Це дуже важливо, адже я точно знаю, що подібне лікування дівчинка має пройти до 2-х років, тобто чекати немає коли, - заявив з трибуни Владислав Мангер.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: