Херсон °C

Завтра містян запрошують на акцію «Ганьба херсонським депутатам»

Новости » Общество
0
Завтра, у вівторок 5 червня з 9 до 10 години перед будівлею Херсонського міськвиконкому та Херсонської міської ради відбудеться акція «Ганьба херсонським депутатам». Про це повідомляє активістка Римма Бараненко у Фейсбук.
«Ще у березні депутати абсолютною більшістю голосів прийняли драконівський регламент, який фактично не дає змоги представникам громади бути присутніми на сесії міської ради, а тим паче висловлювати там свої думки, щодо діяльності своїх же обранців. Бо за кожний рух можуть видалити із зали. Для Херсона цей регламент по своїй жорстокості та антинародності такий же, як Закони 16 січня, які намагався впровадити Янукович. Найганебніше, що за цей регламент голосували ті, хто у 2013 році вийшов на Майдан з протестом проти Законів 16 січня та інших антинародних дій влади. А тепер вони самі влада і творять те саме, що й сумнозвісні попередники – регіонали. З останніми вони до речі чудово скооперувались у міськраді та продовжують разом робити ті ж справи проти яких самі ж колись і обурювались. Нічого не зміниться в країні якщо ми будемо мовчати! Почнемо зі свого міста: висловимо незадоволення обраними нами! Та підтримаємо тих, хто ще намагається відстоювати права громади.
Якщо громада не буде мати доступу до засідань ради - купа болючих для простих людей проблем так і залишаться невирішеними: незаконні забудови, аварійне житло, відсутність електрики та інші. Або навпаки дуже швидко повирішуються деякі питання: бюджетні, земельні та інші в яких зацікавлені досить «непрості» люди», - зазначається у дописі.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: