Херсон °C

В області обирають кращу базу зеленого туризму: голосування відкрито

Общество, Культура
0
Всього в Херсонській області налічується майже 60 баз зеленого туризму. Всі вони різні і унікальні, але їх об’єднує одна мета – задовольнити потреби туриста і показати себе як найкраще. Департамент культури, туризму і курортів Херсонської ОДА організував народне голосування, яким буде визначено найкращу базу зеленого туризму, за версією відпочиваючих. 
З приходом літа традиційно розпочинається сезон відпусток і відпочинку. Кожен із вас обирає місце, яке вам по душі. І саме ваші вподобання можуть привести вашу улюблену базу до перемоги. Голосування триватиме з 4 червня по 4 липня 2018 року. Переможця буде оголошено та нагороджено цінним подарунком на VIII Міжнародній агропромисловій виставці та форумі з розвитку фермерства «AGROPORT SOUTH KHERSON 2018», що відбудеться у Херсоні 26–28 липня.
Проголосувати можна за посиланням в коментарях у соціальній мережі Фейсбук. Для того щоб проголосувати скопіюйте назву з переліку і запишіть у коментарях. Якщо у вас є ще варіанти, які не включені до голосування, можна написати в коментарях назву садиби, для включення її в голосування.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: