Херсон °C

Херсонських лікарів депутати міськради не перевірятимуть

Новости » Общество
0
У Херсоні триває засідання сесії міської ради. На порядку денному в депутатів є рішення про виділення коштів на електронну медицину. Тобто, для лікарів Херсона хочуть виділити кошти, аби вони нарешті розпочали заключати договори з пацієнтами, як це треба робити згідно медичної реформи. Однак депутат Руслан Рубан, голова бюджетної комісії, впевнений, що лікарів необхідно перевіряти. Тож він звернувся до колег з пропозицією:
- Пропоную стоврити тимчасову контрольну комісію по перервірці діяльності лікарень щодо використання бюджетних коштів. Ця комісія буде комлпексною, перевірятимемо все. Адже виділення бюджетних грошей має контролюватися.
Однак інші депутати звернулися до Руслана Рубана з питаннями:
- Невже профільній комісії не довіряєте? Ніхто ж не перевіряв коли ми виділяли гроші УДМС на ремонт...там було півмільйона...Чому ж тепер лікарів треба перевіряти?, - сказала депутат Алла Беліченко.
Пропозицію Руслана Рубана депутати в результаті не підтримали.
Нагадаємо, проблеми з заключення декларацій на первинному рівні існує наразі лише в Херсоні. По районах області вже заключено майже 55 тисяч декларацій, за даними обласного Департаменту охорони здоровя.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: