Херсон °C

Вакансія в Олешківській райраді: зарплата – 30 тис грн

Общество, Политика
0

Вакансія в Олешківській райраді: зарплата – 30 тис грнМешканці Олешківського району можуть не хвилюватися за свій добробут. Адже, судячи з того, які заробітні плати та премії отримує керівництво районної ради, в Олешші всі проблеми давно вирішені.

Не треба ремонтувати дороги та покрівлі, виділяти кошти на освіту та медицину, все добре і в комунальному господарстві. Саме такий висновок можна зробити з оприлюдненої інформації в Фейсбук. Судячи з фото - саме такі премії отримують голова Олешківської райради та його радники.

Зокрема, з 1 травня 2018 року голова райради Павло Потоцький отримав за місяць 32 тисячі 789 гривень. Заступник голови Костянтин Буганов - 28 тисяч 635 гривень. Бухгалтери отримали відповідно по 16 тисяч 580 гривень, та 16 тисяч 780 гривень.

Найцікавіші цифри з заробітної платні у радників голови Олешківської райради. Зокрема, радник з питань освіти, культури та медицини Лариса Снігур отримала 19 тисяч 688 гривень. Радник по зв’язках з громадськими організаціями, ветеранами війни та учасниками АТО - 16 тисяч 780 гривень. Крім цього в Павла Потоцького ще є радник, який працює за цивільно-правовою угодою, ця людина отримала 7 тисяч гривень.

За місць на всі зарплати та премії (враховуючи податки) з районного бюджету було витрачено 171 тисячу 599 гривень.

Погодьтеся, такі кошти деякі працівники бюджетної сфери не отримують і за рік. Наприклад, молодший медперсонал чи сільський бібліотекар про такі зарплати і не мріють. А в Олешківському районі подібні премії керівництву райради вже стали традиційними. Адже тамтешніх можновладців останнім часом цікавить лише «переділ» портфелів.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: