Херсон °C

Херсонщина зустрічала 57-му бригаду

Новости » Общество
0

Херсонщина зустрічала 57-му бригаду5 червня у Новій Каховці відбулися урочисті заходи з нагоди зустрічі особового складу підрозділів військової частини А1736, а саме військовослужбовців 57-ої окремої мотопіхотної бригади, які повернулися з району виконання бойових завдань у зоні проведення операції Об’єднаних сил. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Крім військовослужбовців бригади, серед почесних гостей були голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїм заступником Вадимом Чабаном, заступник командувача військ оперативного командування «Південь» з територіальної оборони генерал-майор Броніслав Жуковський та командир 57-ї окремої мотопіхотної бригади полковник Юрій Головащенко.

Херсонщина зустрічала 57-му бригаду

 

Херсонщина зустрічала 57-му бригаду

 

«Протягом всього часу існування бригади бійці проявляли мужність та патріотизм під час виконання бойових завдань. За високу стійкість державні нагороди отримали більше 500 військовослужбовців, і понад 600 - відзнаки Міністра оборони та Начальника Генерального штабу. У цей святковий день я дякую керівництву області та жителям Нової Каховки за гостинність та сприяння розміщенню нашого підрозділу на Херсонщині», - зазначив заступник командувача військ оперативного командування «Південь» з територіальної оборони генерал-майор Броніслав Жуковський.

Херсонщина зустрічала 57-му бригаду

 

«Наш півторарічний шлях до визначення пунктом постійної дислокації для вже нашої 57-ї бригади саме Херсонщини сьогодні завершився. Тепер тут друга домівка бійців. Але робота полягала не тільки у перемовинах з вищим військовим командуванням щодо місця розміщення, але й у вирішенні важливих задач, а саме: забезпеченні матеріально-технічно базою, приміщеннями, вирішенні побутових питань та ін. Але ми це все вирішили і тепер вітаємо бійців у Херсонській області. Окремо дякую представникам обласної влади за те, що попри відмінності у політичних поглядах всі рішення щодо розміщення 57-мої бригади на Херсонщині приймались одноголосно», - наголосив голова облдержадмінісьрації Андрій Гордєєв та повідомив, що разом з військовим командуванням клопотатиме перед Верховним Головнокомандуючим, Президентом України про присвоєння 57-й бригаді імені Костя Гордієнка.

Під час заходу бійців 57-ї окремої мотопіхотної бригади благословив молитвою та провів освячення голова відділу військового духовенства Херсонської єпархії протоієрей Ігор Семеніхін.

Херсонщина зустрічала 57-му бригаду

 

Херсонщина зустрічала 57-му бригаду

 

Крім того, особовий склад було нагороджено медалями та почесними грамотами. Наприкінці відбувся парад військової техніки, яка знаходиться в розпорядженні 57-ї окремої мотопіхотної бригади.

Довідка:

57-а окрема мотопіхотна бригада оперативного командування «Південь» Сухопутних Військ України Збройних Сил України брала участь у бойових діях, а саме:

5 листопада 2014 року управління бригади вступило в Донецьку область для виконання завдань АТО, де приєдналось до батальйонів, які вже на той час вели бойові дії. У місті Кропивницький тривав процес формування артилерійських, танкових підрозділів і зенітного дивізіону.

У січні та лютому 2015 року особовому складу підрозділів забезпечення та управління також довелося брати участь у боях. Особовий склад допомагав евакуйовувати поранених десантників з Донецького аеропорту, обороняти Вуглегірськ та Дебальцеве.

У квітні2016 року бригада була виведена на відновлення та бойове злагодження на полігони Херсонської та Миколаївської областей.

Серпень 2016 року – червень 2017 року – бригада та батальйони знаходилися на бойовому чергуванні в Херсонській області по лінії узбережжя Азовського моря на кордоні з тимчасово окупованими територіями АР Крим.

3 червня 2017 року по теперішній час виконує бойове завдання на території Донецької області в зоні відповідальності оперативно-тактичного угрупування «Донецьк».

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: