Херсон °C

До Генічеська повернувся особовий склад військової частини А4395

Новости » Общество
0
Сьогодні відбулась урочиста зустріч та привітання особового складу військової частини А4395 з успішним виконанням бойових завдань та прибуттям до пункту постійної дислокації у смт. Новоолексіївка Генічеського району. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.
Урочисті заходи розпочато автопробігом військової техніки військової частини А4395  від автошляху Харків – Сімферополь через село Азовське, село Придорожне, місто Генічеськ, село Чонгар до центральній площі смт. Новоолексіївка,  де заступником командира військової частини  було оголошено про початок урочистого мітингу з нагоди повернення особового складу із району бойових завдань.
Участь у заході взяв заступник голови ОДА Вадим Чабан, також військовослужбовців привітали представники Оперативного командування «Південь», командування Сухопутних військ Збройних Сил України,представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники громадськості, волонтерських організацій, ветерани війни, АТО.
Командир військової частини ознайомив присутніх з бойовим шляхом військової частини.  Оголошено наказ Міністерства оборони України нагородження військовослужбовців, які повернулись після виконання завдань за призначенням грамотами: старшого лейтенанта Кулеша Р.М.; молодшого лейтенанта Черушева Б.В.; старшину Бектімірова І.М.; старшого сержанта Хоха Д.М.; солдата Лободу М.Л.; солдата Суховерка Д.А. та відзнакою: майора Ступаченка К.В.; капітана Горященка О.В.
Пам’ять загиблих воїнів вшановано хвилиною мовчання. По закінченню урочистого мітингу відбувся святковий концерт.

До Генічеська повернувся особовий склад військової частини А4395

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: