Херсон °C

У Білозерській ОТГ обиратимуть старост

Новости » Общество
0
Цієї неділі, 10 червня, відбудуться перші вибори старост сіл Білозерської об’єднаної територіальної громади у старостинських округах. Про це повідомляє Білозерка.Info
У Надеждівському старостинському окрузі (села Надеждівка, Знам’янка, Зорівка) на посаду старости балотуються:
– Вдовиченко Іван Андрійович – 1969 р.н., освіта незакінчена вища, позапартійний, самовисування, не працює, проживає в с. Надеждівка.
– Івченко Олександр Олександрович -1970 р.н., освіта вища, позапартійний, самовисування, в.о. старости Надеждівського старостинського округу, проживає в с. Надеждівка.
У Томинобалківському старостинському окрузі (села Томина Балка, Новодмитрівка) на посаду старости балотуються:
– Дерваль Інна Миколаївна – 1983 р.н., освіта середня технічна, позапартійна, самовисування, не працює, проживає в с. Томина Балка.
– Слободянюк Володимир Сергійович – 1982 р.н., освіта середня, позапартійний, самовисування, не працює, проживає в с. Томина Балка.
У Надеждівському окрузі виборча дільниця працюватиме у приміщенні школи. У Томинобалківському окрузі – 2 дільниці. Одна знаходиться у середній школі Томиної Балки, а інша – у приміщенні будинку культури села Новодмитрівка.
10 червня виборчі дільниці працюватимуть з 8 ранку до 20 вечора. Підрахунок бюлетенів відбуватиметься у приміщенні Білозерської селищної ради.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: