Херсон °C

Голова обласної ради Владислав Мангер особисто оцінив нову техніку пожежних

Новости » Общество
0
Ключі від нових українських 4 пожежних автомобілів отримали сьогодні працівники Головного Управління ДСНС України у Херсонській області. Вітали рятувальників із подією голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер та голова ХОДА Андрій Гордєєв.
Оглядаючи нові авто, голова Херсонської обласної ради скористався можливістю і особисто оцінив техніку - інформує прес-служба Херсонської обласної ради. Піднявшись у кабіну, Владислав Мангер поцікавився всіма технічними характеристиками, спробував комфортність перебування пожежного у салоні.
«Чудовою подією є не лише те, що ГУ ДСНС поповнило свій парк додатковими машинами, а й те, що авто – українського виробництва. Це – дуже важлива й знакова подія для нас. Дані КрАЗи мають гарні технічні показники і однозначно стануть у нагоді Херсонщині, яка постійно потребує рятувальної техніки. Проте, вручаючи ключі рятувальникам, я щиро їм побажав, аби викликів було набагато менше і рятувальні машини залучалися нами якомога рідше», – прокоментував подію Владислав Мангер.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: