Херсон °C

Умовну пожежу гасили у Херсоні

Новости » Общество
0
7 червня сектором з питань цивільного захисту виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради спільно з Дніпровським РВ м. Херсона ГУ ДСНС України у Херсонській області проведено протипожежне тренування в адміністративній будівлі Дніпровської районної у м. Херсоні ради. Про це повідомляє прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради.
Тема тренування: « Відпрацювання дій під час пожежі».   
Цілі тренування:
- практичне відпрацювання дій під час пожежі, перевірка готовності до дій за призначенням;
- отримання навиків з евакуації працівників та матеріальних цінностей  при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій;
- вдосконалення практичних навиків з проведення аварійно - рятувальних робіт.
Згідно з планом тренування під час умовної пожежі на третьому поверсі біля розподільчого електричного щитка ( 380 В) виникло задимлення та займання паркету. Розпочато локалізацію осередку  пожежі – застосовано порошкові вогнегасники.
В ході тренування відпрацьовано евакуацію працівників та матеріальних цінностей з адміністративної будівлі, надання допомоги постраждалому працівникові під час умовної пожежі та рятування працівників, які опинилися в осередку пожежі.  
Підрозділом 10 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Херсонській області за допомогою автодрабини було «врятовано» працівників, «пожежу» ліквідовано.
Керівник тренування, заступник голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Ярощук С.М., під час підведення підсумків тренування подякував усім задіяним сторонам за злагодженість дій та читку організацію взаємодії керівного складу, працівників виконавчого комітету, пожежних підрозділів  при виконанні завдань за призначенням.

Умовну пожежу гасили у Херсоні

 

Умовну пожежу гасили у Херсоні

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: