Херсон °C

Китайська компанія зобов’язується залучити орієнтовно 500 млн євро інвестицій у будівництво ВЕС

Новости » Общество
0
Китайська компанія зобов’язується залучити орієнтовно 500 млн євро інвестицій у будівництво ВЕС23 травня відбулося підписання Меморандуму між Херсонською обласною державною адміністрацією, Державним підприємством «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова», компанією  «MINGYANG CO., LTD» та Генічеською районною державною адміністрацією Херсонської області про здійснення спільної інвестиційної діяльності для забезпечення сталого соціально-економічного розвитку Херсонщини. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
Це стало можливим в результаті попередніх домовленостей між сторонами під час великого інвестиційного форуму А7 САРІТАL, що відбувся у Києві тижнем раніше, 17 травня.
У документі йдеться про співпрацю у реалізації проекту в галузі відновлювальної енергетики, а саме будівництво вітроелектростанції потужністю 500 МВт на території Генічеського району та виробництва комплектуючих на базі вітчизняного підприємства.
Китайська компанія «MINGYANG CO., LTD» зобов’язується залучити орієнтовно 500 млн євро інвестицій у будівництво ВЕС.
На завод "Південмаш" покладено завдання створювати умови для виготовлення великогабаритних деталей та вітротурбін.
Даний проект дозволить створити додаткові робочі місця для жителів району з достойною заробітною платою та соціальними гарантіями.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: