Херсон °C

Громадська ради при ОДА визначилися з представником ініціативної групи

Новости » Общество
0

Громадська ради при ОДА визначилися з представником ініціативної групиСьогодні, 11 червня, відбулось завершальне засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Нагадаємо, що установчі збори відбудуться 19 червня об 11.00 в актовій залі (4 поверх) будівлі обласної державної адміністрації (пр. Ушакова, 47).

Саме тому на сьогоднішньому засіданні учасники ініціативної групи затвердили повний список кандидатів у члени Громадської ради (всього 62 особи) і було зазначено, що всі необхідні документи учасниками були подані вчасно.

Визначилися з представником ініціативної групи, який відкриватиме установчі збори, ним буде головний спеціаліст управління регіональної політики облдержадміністрації Олексій Маратович Дмитрієв.

Затвердили регламент зборів і обговорили порядок денний. На повістці розглядатиметься два питання: звіт нинішнього голови Громадської ради при ОДА Валерія Гурковського та проведення виборів до складу нової ради.

Результати виборів та повного складу Громадської ради стануть відомими вже через три дні після проведення голосування.

Громадська ради при ОДА визначилися з представником ініціативної групи

 

Громадська ради при ОДА визначилися з представником ініціативної групи

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: