Херсон °C

На колегії в ОДА розповіли, як борються з браконьєрством

Новости » Общество
0

На колегії в ОДА розповіли, як борються з браконьєрствомПрацівниками відділення поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області у порту «Херсон» на території м. Херсона та області систематично проводилися заходи щодо забезпечення збереження запасів анадромних видів риб, цілодобові патрулювання акваторії, рейди у місцях роздрібної та оптової торгівлі. Про це йдеться в матеріалах колегії Херсонської ОДА. Посилаючись на дані начальника відділення поліції у порту «Херсон» Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області Максима Жаркова, за І півріччя 2018 року поліцейськими складено 34 протоколи про адміністративні правопорушення, зареєстровано 16 кримінальних проваджень за фактами незаконного зайняття рибним промислом. В свою чергу, у правопорушників було виявлено та вилучено 200 сіток, 105 раколовок, 156 ятерів бочкових, капронових, тканинних, 56 ятерів креветочних. Усього вилучено 1557,45 кг водних біоресурсів та раків 6851 од., випущено у природне середовище водних біоресурсів – 4565 кг риби, креветки – 1500 кг, крабів червонокнижних – 100 од.

Згідно інформації для посилення охорони, відтворення та збільшення запасів водних біоресурсів у водоймах області, запобігання та недопущення порушень правил рибальства під час нерестової заборони та додержання режиму тиші на території національного природного парку «Нижньодніпровський» створено 3 оперативні групи, що збільшило ефективність і оперативність використання сил та засобів служби державної охорони парку.

З початку 2018 року в ході рибоохоронних рейдів Чорноморським рибоохоронним патрулем виявлено 59 порушень правил рибальства, складено 12 актів стосовно виявленого безхазяйного майна, вилучено 82 одиниці заборонених знарядь лову, 1 транспортний засіб та 278,43 кг водних біоресурсів. Нараховано збитки, завданих рибному господарству України, на загальну суму 1141666,00 грн.

Протягом першого півріччя 2018 року державними інспекторами Азовської інспекції виявлено 149 правопорушень, 38 протоколів про адміністративні правопорушення передано для розгляду судовими органами, 111 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Загальна сума штрафів склала 13 тис. грн. роз’яснень.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: