Херсон °C

Поліційські самостійно можуть визначати свій рівень знань в онлайн-режимі

Новости » Общество
0

Поліційські самостійно можуть визначати свій рівень знань в онлайн-режиміВ обласному главку поліції вчора відбулася презентація «Освітнього порталу службової підготовки поліцейських». Запровадження нової системи навчання розпочнеться з липня цього року. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції у Херсонській області.

З метою створення належних умов для самопідготовки кожного поліцейського, надання їм можливості самостійно визначати свій рівень знань у системі службової підготовки Національна поліції України запроваджує нову освітню систему. Сьогодні для керівників галузевих служб обласного главку поліції працівники тренінгового центру презентували «Освітній портал службової підготовки поліцейських».

За словами заступника начальника поліції Херсонщини Олександра Прокудіна, освітній портал надає поліцейському можливість обирати найбільш ефективні форми навчання (від перегляду відео-ролику до вивчення нормативної бази), а також час та місце для опанування матеріалу. Новий формат навчання поліцейських має низку суттєвих переваг. Адже працівник поліції, зареєструвавшись на порталі, має змогу в будь-який зручний час ознайомитись з матеріалами зі службової підготовки, новаціями у законодавстві та обговорити проблемні питання на форумі.

Доступ до освітнього порталу здійснюється через мережу Інтернет за допомогою комп'ютера, планшета чи мобільного телефону. Крім того, портал дозволить швидко оцінювати рівень знань поліцейських та здійснювати моніторинг стану їх професійного розвитку.

Поліційські самостійно можуть визначати свій рівень знань в онлайн-режимі
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: